Akademický klub alpinistů Praha

moutains image

Z klubu

Interní články z našeho klubového života...

O PŘEDSEDOVU POKLADNIČKU

K našemu stoletému výročí tady máme SOUTĚŽ. Pochopitelně lezeckou. Stejně jako Joska Smítka měl svůj poklad, i my máme svůj poklad, i když menší. Máme Předsedovu pokladničku.

Nová AKA galerka

 Tram-ta-da-dá! AKA má novou galerku! Najdete ji na adrese https://www.quickconnect.to/AKAPraha Výhody oproti předchozí galerce:

"Horoškola" 2018

Opět pořádáme"horoškolu" - především pro zájemce, kteří již předchozí zkušenosti s lezením mají a hledají spolulezce pro své (horo)lezecké aktivity. Neučíme pohyb po skále, ale projdeme metodiku potřebnou k tomu abychom lezli bezpečně.

Vznik AKA kroniky

Ahoj, akcí je hromada, čas letí a záznamy nikde moc nevedeme. Tím pak zájímavé počiny zapomínáme nebo jinak ztrácíme. Myslím, že to je škoda a rád bych to zkusil trochu napravit organizováním AKA kroniky.

"Horoškola" 2016

Letošní "horoškolu" pořádáme pro ty zájemce, kteří již předchozí zkušenosti s lezením mají a hledají spolulezce pro své (horo)lezecké aktivity.Vaše znalosti je třeba si projít, případně doplnit, abychom měli jistotu, že si umíte poradit a nás ostatní při společném lezení bezpečně zajistit.