Akademický klub alpinistů Praha

moutains image

Z klubu

Interní články z našeho klubového života...

Nová AKA galerka

 Tram-ta-da-dá! AKA má novou galerku! Najdete ji na adrese https://www.quickconnect.to/AKAPraha Výhody oproti předchozí galerce:

"Horoškola" 2018

Opět pořádáme"horoškolu" - především pro zájemce, kteří již předchozí zkušenosti s lezením mají a hledají spolulezce pro své (horo)lezecké aktivity. Neučíme pohyb po skále, ale projdeme metodiku potřebnou k tomu abychom lezli bezpečně.

Vznik AKA kroniky

Ahoj, akcí je hromada, čas letí a záznamy nikde moc nevedeme. Tím pak zájímavé počiny zapomínáme nebo jinak ztrácíme. Myslím, že to je škoda a rád bych to zkusil trochu napravit organizováním AKA kroniky.

"Horoškola" 2016

Letošní "horoškolu" pořádáme pro ty zájemce, kteří již předchozí zkušenosti s lezením mají a hledají spolulezce pro své (horo)lezecké aktivity.Vaše znalosti je třeba si projít, případně doplnit, abychom měli jistotu, že si umíte poradit a nás ostatní při společném lezení bezpečně zajistit.

Voloďo díky!

Nikdy by mě nenapadlo, že toto budu psát tak brzy...   Opustil nás Voloďa! Velký optimista, výborný člověk, dobrý kamarád, největší klubová celebrita.   Zpráva mě zastihla zcela nepřipraveného, byl jsem s ním v pravidelném telefonickém kont